Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shandong Innovation Huayi Environmental Engineering Co., Ltd.

dobra jakość Bioreaktor membranowy MBR na sprzedaż
sd ads a

—— taylor

Im Online Czat teraz

Shandong Innovation Huayi Environmental Engineering Co., Ltd.

1 2 3 4
Shandong Innovation Huayi Environmental Engineering Co., Ltd. Shandong Innovation Huayi Environmental Engineering Co., Ltd. Shandong Innovation Huayi Environmental Engineering Co., Ltd. Shandong Innovation Huayi Environmental Engineering Co., Ltd.
01-Budynek biurowy 02-Zespół Zarządzania Firmą 03-Warsztat 04-warsztaty

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : Innowacja Huayi
Ilość pracowników : 120~150
Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 70% - 80%
Będąc pionierem i propagatorem zrównoważonego rozwoju, Shandong Innovation Huayi Environmental Engineering Co., Ltd specjalizuje się w projektowaniu i produkcji różnych urządzeń ochrony środowiska. Dzięki zaawansowanym zakładom produkcyjnym o powierzchni ponad 60 000 metrów kwadratowych i dogodnej lokalizacji w pobliżu portu Qingdao i portu Rizhao, szybko i szybko sprzedajemy nasze produkty wysokiej jakości na całym świecie. Oprócz doskonałych, ekologicznych maszyn, jesteśmy wyposażeni w ponad 20 pacjentów i wykwalifikowanych pracowników obsługi klienta, którzy zapewniają wszechstronne i promujące rozwiązania, od przedsprzedażnej do posprzedażnej. Do tej pory pomyślnie przeszliśmy ISO9001: 2008 Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, Niemiecki Certyfikat TÜV i został uznany za wiodące przedsiębiorstwo w branży ochrony środowiska w prowincji Shandong.

Zatrudniamy zespół najwyższej klasy pracowników R & D, w tym 5 starszych inżynierów i ponad 30 techników, którzy mają bogate doświadczenie w instalacji i regulacji maszyn. Tak potężne wsparcie technologiczne zapewnia, że ​​nasze produkty mają wysoki poziom odkażania i wykazują zerowe zagrożenia dla środowiska.

Szczegóły kontaktu
Shandong Innovation Huayi Environmental Engineering Co., Ltd.

Tel: 86-536-6438321

Faks: 86-536-6121970

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)